Вкупно 12.000+ огласи на ниво на Македонија

Golf 5 1.6benzin 2007god По договор

пред 1 месец - Автомобили - СКОПЈЕ
VW Volkswagen Марка
Golf Модел
- Боја
210 Поминати километри
2007 Година на производство
7 Потрошувачка
Рачен Менувач
Бензин Тип на гориво
ОПИС НА ОГЛАСОТ

Golf 5 vo odlicna sostojba..
Regisriran do 10.11.2021god
Servisiran
Klima,Abs,Esp
10 Air Bag
Greaci na retrovizori i dr.....
Za povejke informacii zvonete
070594921

види го оригиналниот оглас

Слични огласи