Вкупно 12.000+ огласи на ниво на Македонија

Prodavam kumpjuter vo odlicna sostojba По договор

пред 2 месеци - Компјутери - СКОПЈЕ
- Марка
ОПИС НА ОГЛАСОТ

Refurbished PC Fujitsu Siemens Esprimo P710 E85+ комплет со монитор Acer B193
I5 3470 3.2 GHz
4gb DDR3 RAM
Radeon R7 240 2gb графичка карта
120gb SSD Emtec
500gb HDD WD Blue

види го оригиналниот оглас