Вкупно 12.000+ огласи на ниво на Македонија

Prodavam Passat B6 2.0 TDI 140 KS 4,600.00 €

пред 1 ден - Автомобили - Штип
VW Volkswagen Марка
Passat Модел
- Боја
- Поминати километри
- Година на производство
- Потрошувачка
- Менувач
Дизел Тип на гориво
ОПИС НА ОГЛАСОТ

Se prodava VW PASSAT, 2006god. full oprema, prv sopstvenik
078 664 399 IGOR

види го оригиналниот оглас