Вкупно 12.000+ огласи на ниво на Македонија

Prodavam Sklopen Komjuter 12,000 ден.

пред 2 месеци - Компјутери - СКОПЈЕ
- Марка
ОПИС НА ОГЛАСОТ

процесор- i3 8100
Матична- z370 hd3
HDD-1tb
SSD-60gb
Ram-hyperX 8gb
Напојување-500w

види го оригиналниот оглас