Вкупно 12.000+ огласи на ниво на Македонија

Se prodava Gondoli 509 По договор

пред 2 месеци - Тешки возила,Багери - СКОПЈЕ
- Марка
- Боја
- Поминати километри
- Година на производство
- Потрошувачка
- Менувач
- Тип на гориво
ОПИС НА ОГЛАСОТ

Se prodava traktorce Gondoli 509 so se freza plug i prikolka vo odlicna sostojba. Poveke inf na 078933044

види го оригиналниот оглас

Слични огласи