Вкупно 12.000+ огласи на ниво на Македонија

SMART FOR FOUR 1.5 CDI 2006 GODINA 2,999.00 €

пред 1 ден - Автомобили - Битола
Smart Марка
FOR FOUR Модел
- Боја
130 Поминати километри
2006 Година на производство
5 Потрошувачка
Рачен Менувач
Дизел Тип на гориво
ОПИС НА ОГЛАСОТ

SMART FOR FOUR 1.5CDI 50KW 2006G REGISTRIRAN DO 09-01-2022 UVEZEN OD GERMANIJA VO EKSTRA SOSTOJBA
IZMINATI 139 ILJADI KM
CENA 2999€
CENATA E FIKSNA
TEL 075-930-444
TEL 076-345-500

види го оригиналниот оглас