Вкупно 12.000+ огласи на ниво на Македонија

XXL Cream for MEN 800 ден.

пред 9 часа - ОСТАНАТО - Штип
ОПИС НА ОГЛАСОТ

XXL кремот е ревитализирачки крем за надворешна употреба. Тој ја забрзува циркулацијата на крвта на пенисот и тестисите, ја одржува виталноста и негата и ви овозможува долготрајна еластичност, цврстина и незаборавен сексуален однос
Без оглед на годините и ти можеш повторно да се почувствуваш моќно и самоуверено, нема што да чекаш пробај го уште сега!

XXL Кремот е исто така е висококвалитетен додаток со моќна комбинација на егзотични билки, витамини и минерали кои му се потребни на секој маж! Тој на природен начин успева да го зголеми нивото на тестостеронот и ќе ти овозможи максимално чувство на самодоверба, енергија и задоволство!

Бенефити од користење на XXL Кремот:

– Подобрување на сексуалните перформанси
– Оптимизација на машката лична благосостојба
– Помага при проблеми со импотенција кај мажи
– Ја подобрува издржливоста и сексуалната енергија
– Го подобрува квалитетот на спермата и ја зголемува плодноста
– Повисоко ниво на тестостерон
– Поголемена физичка енергија и издржливост
– Нормална плодност и репродуктивна функција,
– Нормален енергетски метаболизам,
– Пормална срцева функција,
– Посилен имун систем

Начин на употреба : аплицирајте еднакви количини од кремот на пенисот и на тестисите и масирајте нежно додека наполно не се впие и не почне да делува.

Напомена: Пенис кремот, како и сите генитални креми, не е компатибилен со презерватив. Употребувајте го презервативот 30 минути откако кремот ќе се апсорбира.

види го оригиналниот оглас